Serwisów poświęconych urodzie i zdrowiu nigdy za wiele. Z tym większym zadowoleniem odnotować możemy powstanie portalu „Zdrowa Uroda”, dedykowanego, jak nazwa wskazuje, zarówno zdrowiu, jak i urodzie. Naszym zdaniem są to zagadnienia nierozerwalnie ze sobą związane – tylko dbałość o zdrowie zagwarantuje nam urodę przez wiele długich lat.

Będziemy z zainteresowaniem śledzić rozwój tego portalu. Mamy nadzieję, że wkrótce wzbogaci się on o kolejne ciekawe artykuły i porady.

Portal znajduje się pod adresem zdrówko.com.pl.

https://xn--wiadomoci-11b.info.pl/wp-content/uploads/2016/03/zdrowie-uroda.jpghttps://xn--wiadomoci-11b.info.pl/wp-content/uploads/2016/03/zdrowie-uroda-150x150.jpgadminrozmaitościzdrowie i urodauroda,zdrowieSerwisów poświęconych urodzie i zdrowiu nigdy za wiele. Z tym większym zadowoleniem odnotować możemy powstanie portalu 'Zdrowa Uroda', dedykowanego, jak nazwa wskazuje, zarówno zdrowiu, jak i urodzie. Naszym zdaniem są to zagadnienia nierozerwalnie ze sobą związane - tylko dbałość o zdrowie zagwarantuje nam urodę przez wiele długich lat. Będziemy z...magazyn informacyjny