Wypoczynek nad morzem to marzenie zarówno dzieci jak i dorosłych. Dziecko musi mieć dużo fajnego piasku do zabawy, a rodzice piaszczystą plażę do leżenia na kocu czy leżaku. Obie strony wybierają najlepszą ich zdaniem plażę nad polskim morzem. W tym roku najpiękniejszą plażę ma miasto Kołobrzeg. Włodarze miasta postawili na rozwój turystyczny miasta czego dowodem jest rewitalizacja plaży i odremontowane molo. Obie te inwestycje bardzo mocno przyczyniły się do poprawy warunków dla turystów i mieszkańców miasta.

noclegi Kołobrzeg

Wypoczynek nad morzem to nie tylko leżenie na plaży, ale także nocleg. Baza noclegów jest duża i różnorodna. W Kołobrzegu możemy wypocząć w luksusowych hotelach spa, motelach, willach, pensjonatach, czy kwaterach prywatnych. Bardzo często szukamy czegoś dobrego i taniego oraz blisko morza. To czasami jest najważniejszym warunkiem skorzystania z noclegu w danym ośrodku wypoczynkowym. Właściciele baz noclegowych dbają o swoich gości najlepiej jak mogą. Oferują pięknie urządzone pokoje oraz dodatkowe atrakcje w postaci wieczorków grillowych.

Samo miasto Kołobrzeg zachęca turystów do odwiedzin. Odremontowane molo z iluminacją świetlną przyciąga wielu turystów, w szczególności wieczorową porą, a plaża pomieści znacznie więcej leżaków plażowych niż w latach poprzednich. Liczne atrakcje turystyczne również ściągają turystów. Zwiedzić można Latarnię Morską, Redutę Solną, Muzeum Oręża Polskiego, Muzeum 6D, Basztę Lontową, Ratusz czy Pałac Brunszwickich. Wszystkie te atrakcje zainteresują zarówno dzieci, jak i dorosłych. Miasto Kołobrzeg zaprasza na klimatyczny pobyt nad morzem.

https://xn--wiadomoci-11b.info.pl/wp-content/uploads/2016/06/kolobrzeg.jpghttps://xn--wiadomoci-11b.info.pl/wp-content/uploads/2016/06/kolobrzeg-150x150.jpgadminpodróże i wypoczynekKołobrzeg,noclegi,pensjonatWypoczynek nad morzem to marzenie zarówno dzieci jak i dorosłych. Dziecko musi mieć dużo fajnego piasku do zabawy, a rodzice piaszczystą plażę do leżenia na kocu czy leżaku. Obie strony wybierają najlepszą ich zdaniem plażę nad polskim morzem. W tym roku najpiękniejszą plażę ma miasto Kołobrzeg. Włodarze miasta postawili...magazyn informacyjny