Aktualności i wydarzenia, historia miasta, ciekawostki turystyczne, to tematy przewodnie serwisu informacyjnego miasta Kołobrzeg. Portal jest adresowany przede wszystkim do turystów zamierzających odwiedzić perłę polskiego wybrzeża, ale i mieszkańcy Kołobrzegu z pewnością znajdą tu coś interesującego dla siebie.

Portal istnieje już od roku, więc nie brakuje w nim informacji. Serwis na bieżąco informuje o ważnych wydarzeniach kulturalnych i sportowych odbywających się w Kołobrzegu. Wszyscy planujący spędzenie czasu w tym pięknym morskim kurorcie powinni koniecznie odwiedzić serwis, który znajduje się pod adresem słoneczny.kolobrzeg.pl.

https://xn--wiadomoci-11b.info.pl/wp-content/uploads/2016/03/portal-kolobrzeg.pnghttps://xn--wiadomoci-11b.info.pl/wp-content/uploads/2016/03/portal-kolobrzeg-150x150.pngadminrozmaitościinformacje,KołobrzegAktualności i wydarzenia, historia miasta, ciekawostki turystyczne, to tematy przewodnie serwisu informacyjnego miasta Kołobrzeg. Portal jest adresowany przede wszystkim do turystów zamierzających odwiedzić perłę polskiego wybrzeża, ale i mieszkańcy Kołobrzegu z pewnością znajdą tu coś interesującego dla siebie. Portal istnieje już od roku, więc nie brakuje w nim informacji. Serwis...magazyn informacyjny