Europa i Świat, to portal dla Polaków za granicą naszego kraju. Co wyróżnia ten serwis spośród dziesiątków portali dla Polonii? W odróżnieniu od innych serwisów składających się głównie z ogłoszeń, w serwisie Za Chlebem znajdziemy artykuły i informacje dotyczące wielu aspektów życia i pracy w krajach Unii Europejskiej.

Warto zwrócić uwagę na treści o charakterze poradnikowym, dostarczające wiedzę na temat prawa, podatków i obyczajów w takich europejskich krajach jak Holandia, Belgia czy Niemcy.

Oprócz tego cała seria artykułów „Zwiedzamy Europę” o ciekawych miejscach, które warto odwiedzić przebywając w tych krajach.

Zachęcamy do lektury. Adres portalu europą.com.pl.

https://xn--wiadomoci-11b.info.pl/wp-content/uploads/2016/06/za_chlebem.pnghttps://xn--wiadomoci-11b.info.pl/wp-content/uploads/2016/06/za_chlebem-150x150.pngadminrozmaitościHolandia,portal,Unia EuropejskaEuropa i Świat, to portal dla Polaków za granicą naszego kraju. Co wyróżnia ten serwis spośród dziesiątków portali dla Polonii? W odróżnieniu od innych serwisów składających się głównie z ogłoszeń, w serwisie Za Chlebem znajdziemy artykuły i informacje dotyczące wielu aspektów życia i pracy w krajach Unii Europejskiej. Warto zwrócić...magazyn informacyjny