Każdy z nas przynajmniej raz z życiu kupował własne mieszkanie. Jedni robili to na własną rękę, a inni przy pomocy biura nieruchomości. Proces związany z kupnem mieszkania jest długi i zawiły. Dlatego może warto skorzystać z usług profesjonalnych agentów biura nieruchomości. Biuro nieruchomości ma swoje obowiązki wobec osoby korzystającej z ich usług. Do tych obowiązków należy między innymi uczciwe i rzetelne przedstawienie oferty wybranego mieszkania. Agent nieruchomości powinien w sposób jasny i prosty przedstawić nam ofertę od a do z. Pokazać plusy i minusy tego zakupu. Jeśli dojdzie już do pozytywnej decyzji, biuro nieruchomości powinno zadbać o sprządzenie umowy przedwstępnej i końcowej. Wyjaśnić wszystkie kruczki prawne oraz dopomóc kupującemu we wszelkich formalnościach.

biuro nieruchomości Szczecin

Drugą zaletą skorzystania z usług biura nieruchomości jest znacznie większy wybór ofert na danym rynku nieruchomości. Dużo biur nieruchomości posiada oferty na wyłączność, których nie znajdziemy w innych biurach. Zdaża się, iż jedna oferta istnieje w bazie ofert w kilkudziesięciu biurach nieruchomości. Dlatego warto skorzystać z oferty na wyłączność. Wtedy też agent nieruchomości może w dokładny sposób przedstawić daną ofertę kupna. Jest odpowiednio do niej przygotowany i odpowiednio zmotywowany.

Minusem skorzystania z pomocy biura nieruchomości jest prowizja jaką musimy zapłacić przy transakcji kupna-sprzedaży. Prowizję płaci zarówno kupujący jak i sprzedający. Każde biuro oraz agent nieruchomości ma określony procent od danej transakcji. W ten sposób agent stara się zachęcić kupującego do szybkiego i dobrego zakupu w jego agencji. Jeśli oferta jest warta zainteresowania, to chyba warto zapłacić prowizję i mieć więcej czasu na umeblowanie nowego mieszkania.

https://xn--wiadomoci-11b.info.pl/wp-content/uploads/2016/06/biuro-nieruchomosci.jpghttps://xn--wiadomoci-11b.info.pl/wp-content/uploads/2016/06/biuro-nieruchomosci-150x150.jpgadmindom i wnętrzedom,nieruchomościKażdy z nas przynajmniej raz z życiu kupował własne mieszkanie. Jedni robili to na własną rękę, a inni przy pomocy biura nieruchomości. Proces związany z kupnem mieszkania jest długi i zawiły. Dlatego może warto skorzystać z usług profesjonalnych agentów biura nieruchomości. Biuro nieruchomości ma swoje obowiązki wobec osoby korzystającej...magazyn informacyjny